می 10, 2021

DC TIME

نگاهی نو به دنیای شگفت انگیز کمیک بوک

۱۰ راهی که تایتان های نوجوان پس از بحران تغییر کردند

کل جهان دیسی پس از بحران در زمینهای بی نهایت متحول شد و اعضای تایتان های نوجوان بیشترین آسیب را دیدند. تایتان های نوجوان یکی از محبوب ترین تیم های کمیک طی دهه ۱۹۸۰ بودند. بحران در زمین های بی نهایت برای همه شخصیت ها به وجود آمد ، هر چقدر هم محبوب باشند. البته برخی از شخصیت ها مانند سوپرمن بیشتر از دیگران ضربه خورده اند ، اما این بدان معنا نیست که تایتان ها مجبور به مقابله با تغییرات زیادی نبوده اند.

10

دونا تروی ارجین خود را از دست داد

دونا تروی ارجینی داشت که او را به واندروومن و تمسکرا ، که در کمیک تایتان های نوجوان در دهه ۱۹۶۰ معرفی شد ، گره می زد. این کمیک توضیح داد که واندروومن پس از سوختن خانه اش او را نجات داده و او را به تمسکرا آورده و به او آموزش داده است.

هنگامی که ارجین واندروومن مجدداً عوض شد ، آنها مجبور شدند بدون استفاده از واندروومن یا تمسکرا ارجین جدید دونا را توضیح دهند. در جدول زمانی پس از بحران ، دونا توسط تیتان های اسطوره انتخاب شد تا با استفاده از ابر قدرت های خود تیتان ها را نجات دهند.

9

هاوک برادرش را گم کرد

مطمئناً هنک هال همیشه یک شخصیت خشن بوده است. اما وقتی به تایتان های اصلی پیوست و به مأموریتی رفت ، دائماً در مورد آدم کشی صحبت می کند.

بیشتر این اتفاقات ناشی از از دست دادن برادرش در جریان بحران است که باعث می شود او روحیه بسیار ناخوشایند تری نسبت به حالت عادی داشته باشد. بعداً هنک سعی می کند نشان دهد که چقدر آدم سرسختی است ، اما دونا او را متوقف می کند و با قدرت فوق العاده اش او را شرمنده می کند.

8

دونا تروی رهبر تایتان های نوجوان می شود

در دوران پس از بحران ، تایتان های نوجوان از رهبری دیک گریسون به رهبری دونا تروی تبدیل می شوند، بیشتر از اینکه یک هم تیمی عالی باشد ، به ازدواجش توجه دارد.
دونا شروع به انجام یک کار کاملا وحشتناک می کند.

او هنگامی که آنها برای یافتن پدر خوانده گارفیلد درخواست کمک می کنند تا به شوهرش در نوشتن مقاله کمک کند ، او گر و ویک را منفجر می کند. سرانجام دیک بر می گشت و با او تماس می گرفت که چقدر ضعیف است که چنین کارهایی را انجام می دهد و منجر به این می شود که او به یک رهبر متمرکز تر تبدیل شود.

7

ریون به یک خادم برادر خون تبدیل شد

در طول بحران ، تایتان های نوجوان به جهات مختلف کشیده می شوند و آنها موفق می شوند هم را پیدا کنند اما ریون را پیدا نکردند. ریون نه تنها گم می شود بلکه هفته ها مفقود می ماند. او سرانجام توسط برادر خون پیدا شد ، که ذهن ریون را خم می کند و باعث می شود برای او کار کند. این به تقویت قدرت کلی او کمک می کند ، و او را به عنوان پسر بزرگ مهم بعدی که از بحران خارج می شود تبدیل می کند.

6

همه به جز دونا تروی تیم را ترک می کنند

پس از بحران در زمینهای بی نهایت ، تیم تایتان های نوجوان درهم و برهم است. سایبورگ و بیست بوی هر دو تیم را برای یافتن پدر خوانده بیست بوی ترک می کنند. در همین حال ، دیک و کوری هر دو عزیمت می کنند تا به تاماران بروند ، جایی که کوری مجبور است در آنجا بماند تا صلح را به کره زمین برساند.

عصبانیت کلی دیک از چگونگی اتفاقات در حالی که او رفته است باعث می شود که او برای مدتی در هم برود. این تیم قبلاً هرگز منحل نمی شد ، اما برای مدت کوتاهی لیست آنها فقط از دونا تروی تشکیل شده است.

5

تایتان های نوجوان دوباره تشکیل میشود

در حالی که تیم کاملاً از هم پاشیده است ، دونا یکی از تماس های دولتی آنها با او تماس می گیرد. با مراجعه به هیچ کس دیگری ، او شروع به برقراری ارتباط با اعضای قدیمی تر تیتان ها می کند. او می تواند روی هارپر ، هاوک ، جیسون تاد ، والی وست و آکوالاد را دوباره وارد تیم کند تا تعداد نفرات تیم را برای یک مأموریت تقویت کند. این به عنوان بازگشت نوجوان تایتان اصلی اعلام شده است.

4

جیسون تاد به تیم می پیوندد

اولین حضور جیسون با تایتان ها اندکی پس از بحران در زمین های بی نهایت اتفاق می افتد ، زیرا دونا او را برای پیوستن به تیتان ها در میان قهرمانان دیگر جذب می کند. در آن زمان ، ارجین او هنوز تنظیم نشده بود ، بنابراین او از نظر داستانی هنوز یک دیک گریسون جوان بود.

او به همان اندازه مشتاق حضور در تیم و انجام کارهایی فراتر از همکاری با بتمن بود. شباهت او به دیک برای او بسیار ناراحت کننده بود ، وقتی دونا هنگام هدایت تیم دچار خرابی شد و تصمیم گرفت که رهبری را به او تحویل دهد ، هنوز او را دیک گریسون می دید. خوشبختانه جیسون آنقدر باهوش بود که دونا را متقاعد کند که جای او برای هدایت تیم نیست.

3

اکواگرل رفته است

تولا یکی از اعضای تیمی بود که در اجرای اصلی تایتان های نوجوان شرکت کرد ، شریک گار بود و به عنوان یک عضو افتخاری با تایتان ها کار می کرد. این شخصیت در بحران در دنیاهای بی نهایت بیرون کشیده شد و تیم را به عنوان یک عضو ذخیره ترک کرد ، اما مهمتر اینکه گار متلاشی شد. او در اولین حضورش حتی صحبت نمی کرد

2

والی تبدیل به فلش می شود

اتفاقی که هنگام بازگشت اعضای قدیمی رخ می دهد پیوستن والی وست به مدت کوتاهی دوباره به تیم است. او مدتی کید فلش بود ، اما قبل از بحران ، به دلیل بیماری که باعث مرگ او شد ، متوقف شد.

پس از بحران ، او انگیزه تبدیل شدن به فلش را دارد به دلیل آنچه برای عمویش بری اتفاق می افتد ، و هنگامی که گروه به برخی از قدرت های اضافی نیاز دارد ، توسط دونا آورده شده است. این شخصیت بیشتر اوقات خود را با ابراز تاسف از افت سرعت خود می گذراند ، حتی اگر توانایی هایش هنوز هم به او اجازه می دهد تا با سرعت صدا حرکت کند.

1

روی بچه داشت

در طول داستان کوتاه که تایتان های اصلی به هم میپیوندند و آنها برای مأموریت برای S.I.A فرستاده می شوند. که شامل محافظت از کسی در برابر قتل توسط چشایر است. در آن زمان ، به نظر می رسد روی به خصوص از خود مأموریت عصبی است ، اما از پاسخ دادن به این مسئله امتناع می کرد.

اما بعداً ، در قلب نبرد ، روی متوجه می شود که چشایر در حالی که غایب بود ، بدون او فرزندی داشته است. این دو نفر در دو طرف حصار قرار داشتند ، اما در واقع هیچ یک از آنها صدمه زیادی به دیگری وارد نکردند. این بهترین نتیجه را دارد ، در حالی که روی برای اولین بار در پایان این داستان می تواند با دخترش ملاقات کند.

نظرتون چیه؟